• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/EnginogluEvdenEveNakliyat/?pnref=lhc
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905323403748
  • https://twitter.com/@enginoglutasima
  • https://www.instagram.com/enginoglunakliyat
Site Haritası

Kurumsal İşyeri Ofis Nakliyatı

KURUMSAL İŞYERİ OFİS NAKLİYATI 

Ofis ve işyeri taşımacılığında mükemmel hizmetleri ile göz dolduran firmamız, son derece güvenli ve titiz çalışmaları ile ofis ve işyerlerini taşımaktadır.

Kurumsal işyeri ofis nakliyatı firması arayanlar için her zaman sigortalı ve asansörlü taşıma sistemleri ile eşyaları zarar görmeden taşıyan ekibiniz, en etkili ambalajlama teknikleri ile ofis eşyalarını paketlemektedir.

OFİS TAŞİMA

İşyeri ofis mobilyalarını demonte eden uzman ekibimiz yeni adresinizde itina ile monte ederek kullanılır vaziyette teslim etmektedir. Klasör, dosya, kırtasiye ve kırılabilecek eşyaları özenle kolileyerek etiketler ve aynı itina ile yeni işyerinde yerleştirir. 

Her biri ayır ayrı numaralandırılarak kolilenen ve itina ile nakliye araçlarına yerleştirilen ofis malzemeleri uzun yol boyunca zarar görmesi engellenecek şekilde nakliye aracına yüklenir.

Şehir içi ve şehirlerarası kurumsal işyeri ofis nakliyatı için 7/24 firmamızı arayabilir, tüm eşyalarınızı hiçbir zarar görmeksizin yeni işyerinize taşıyabilirsiniz. En güvenilir ve en kaliteli nakliye hizmetini en ekonomik fiyatlarla firmamızdan alabilir, ofis ve işyerlerinizi en kısa sürede bizimle taşıyabilirsiniz. 

İşyeri ve ofislerde bulunan mobilya, beyaz eşya ve kırtasiye malzemelerin taşınmasında uzman olan firmamız, hijyenik ve son model nakliye araçları ile eşyalarınızı taşımakta, tüm güvenlik ve koruma tedbirlerini alarak her zaman müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Dar veya yüksek katlı ofisleriniz için asansörlü taşıma sistemimizle sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyor, sizleri yeni adresinize istediğiniz şekilde ulaştırıyoruz.