• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/EnginogluEvdenEveNakliyat/?pnref=lhc
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905323403748
  • https://twitter.com/@enginoglutasima
  • https://www.instagram.com/enginoglunakliyat
Site Haritası

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Zor ve zaman alıcı bir nakliye olan askılı tekstil taşımacılığı, her nakliye firmasının yapabileceği bir iş değildir. Enginoğlu Evden Eve Nakliyat, her büyüklükteki firmaların tekstil ürünlerini sorunsuz bir şekilde taşımakta, en ekonomik fiyatları vererek müşterilerine kolaylık sağlamaktadır.

Tekstil ürünleri kırışma ve kirlenmeye karşı özenle taşınmalı, yerin adrese titizlikle yerleştirilmelidir. Firmamız sigortalı nakliye ve ücretsiz ekspertiz hizmetleri ile her zaman müşteri memnuniyeti sağlayan güvenilir bir firmadır.

18 nakliye aracına sahip olan firmamız, askılı tekstil taşımacılığı konusunda uzman ekibi ile kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Toz geçirmez bölmeleri, sınırsız delikli araç sistemleri ile her çeşit tekstil ürününü en etkili koruma yöntemlerini kullanarak taşımaktayız. 

Ürünler kırışmadan ve tozlanmadan belli bir sıra ile araca yüklenir ve kolilenecek tekstil ürünleri de kolilenerek birlikte taşınır. Her zaman müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız sigortalı bir şekilde ürünlerinizi taşımakta, zamanında ve sorunsuz yeni adrese teslim etmektedir. 

Ücretsiz ekspertiz tarafından hazırlanan etüt raporuna göre tüm ürünleriniz en doğru ambalajlama teknikleri ile paketlenerek taşınmaktadır.

Son model araçlarımız ve alanında uzman ekibimizle kaliteli bir tekstil taşımacılığı hizmeti almak için 7/24 bizleri arayabilir, merak ettiğiniz tüm konularda bilgi alabilirsiniz. Kurumsal ve sertifikalı bir nakliye firmasından güvenilir bir tekstil taşımacılığı hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız tüm Türkiye’ye hizmet götüren güvenilir ve ekonomik bir firmadır.