• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/EnginogluEvdenEveNakliyat/?pnref=lhc
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905323403748
  • https://twitter.com/@enginoglutasima
  • https://www.instagram.com/enginoglunakliyat
Site Haritası

Banka Taşımacılığı

Banka Taşımacılığı

Banka taşımada şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmetleri ile sektörün önde gelen firması olan Enginoğlu Evden Eve Nakliyat, tüm eşya ve malzemeleri itina ile ambalajlayarak taşımaktadır. Tüm Türkiye’de banka taşımacılığı için firmamızı arayabilir, en ekonomik fiyatlarla en kaliteli hizmeti bizden alabilirsiniz.

Ücretsiz ekspertizlerimiz bankaya gelerek gerekli incelemeleri yapmakta, ambalaj ve uygun araç kararını vererek en uygun fiyatı vermektedir. Son derece gizli ve kıymetli olan banka evrakları, eşyaları ve mobilyaları itina ile ambalajlanmakta ve taşınmaktadır. Bilgisayar gibi elektronik eşyalar özel ambalajlama malzemeleri ile paketlenmekte, sigortalı bir şekilde yeni yerine taşınmaktadır. 

Ekspertizin yaptığı etüt çalışmasından sonra rapor çıkartılır ve anlaşma yapılır. Taşınma esnasında masala, dolaplar ve diğer mobilyalar işinin ehli ekibimiz tarafından demote edilerek en etkili şekilde ambalajlanır. Her biri numaralandırılarak olası karışıklık engellenmiş olur.

Dolaplardan boşaltılan dosya ve klasörler kolilenerek üzerine gerekli notlar alınır. Bilgisayar ve diğer elektronik eşyalar nakliye esnasında zarar görmeyecek şekilde ambalajlanır. Nakliye aracına büyük bir titizlikle yüklenerek sigortalı bir şekilde yeni adrese götürülür. 

Büyük bir titizlik isteyen banka taşımacılığı en güvenilir ve en ekonomik kurumsal taşımacılık hizmetlerini sunan firmamızın diğer tüm hizmetleri gibi en iyi yaptığı işlerdendir. Şubenin büyüklüğüne ve hacmine göre bir veya birkaç araç tahsis edilerek banka şubeleri en güvenli şekilde yeni adresine sevk edilir.